Přídavná zařízení

Občas je mnohem lepší, když svému pracovnímu stroji připravíte nějaká užitečná vylepšení, nemyslíte si? Obecně totiž platí, že se tím zlepší jeho celkový výkon a zároveň bude takové zařízení využitelné pro více činností. A to zajisté umí ocenit každý správný zemědělec, který od svých strojů očekává hlavně dlouhodobou funkčnost, spolehlivost a také výdrž!

Více informací zde

Avšak co za díly u nás vůbec najdete? Je jich hned několik a každý je vhodný pro jinou činnost. V nabídce našeho e-shopu si můžete vybrat například ze sortimentu paletizačních vidlí s upínáním na různou hmotnost nákladu nebo třeba z několika přepravních zařízení na balíky. Ať už je totiž máte klasické nebo kulaté, tak pro obě verze máme připraveno vhodné zařízení, které plní spolehlivě svou funkci.

V sortimentu samozřejmě nechybí ani nosné trojúhelníky s nosností 1400 kg nebo třeba protikus na nosný trojúhelník pro stroje do 1400 kg. Ať chcete svůj stroj vylepšit nebo jej potřebujete opravit, tak si stačí vybrat z naší nabídky náhradních dílů.

Katalogové č.
Názvu:
Ceny:

Nejprodávanější

Transportní vidle na balíky s upínáním EURO

Transportní vidle na balíky s upínáním EURO
4 819 Kč / 187,02 EUR bez DPH
5 830 Kč / 226,29 EUR
© 2019, Všechna práva vyhrazena, Prozem.cz, Ing. Jan Kuzdas Vytvořilo Foreveryone